16 квітня 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання взяли участь у відкритті Всеукраїнського форуму молодих науковців «Управління навчально-виховним процесом Нової української школи в контексті реформи впровадження інклюзивної освіти в Україні», який розпочав свою роботу у програмі ZOOM.

За результатами конференції тези доповідей опубліковано у збірнику матеріалів:
Тамара Денисовець «Фізична культура як засіб профілактики стомлення учнів Нової української школи»;
Тамара Денисовець, Василь Гогоць «Застосування нетрадиційних відновлювальних методів при захворюванні дітей на ДЦП»;
Ольга Квак  «Попередження перевтоми у навчальному процесі».