Участь викладачів факультету у проєкті «Цифрова грамотність для освітян»
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/сертифікат-Даниско-Оксана-1024x762.jpg)
Викладач кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Оксана Даниско успішно завершила участь у проєкті «Цифрова грамотність для освітян», що передбачав участь у серії онлайнтренінгів з ініціативи освітньої платформи «4 People», Української Федерації Інформатики, ГО «Міцна Громада» та за підтримки Британської Ради в Україні .
Проєкт спрямований на зниження негативних наслідків пандемії COVID-19 для навчального процесу шляхом сприяння підвищенню рівня цифрової грамотності представників освітнього середовища. Спікери поділилися унікальним досвідом ефективного впровадження цифрових інструментів для освіти в умовах змішаного та дистанційного навчання.