![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/психолог.jpg)
Діяльність психологічної служби в Університеті забезпечується практичним психологом. Мишко Надія Мирославівна, кандидат психологічних наук, практичний психолог, член Української Спілки Психотерапевтів, сертифікований сімейний консультант у методі позитивної психотерапії (WAPP, УІПП).
Кабінет психологічної служби знаходиться в гуртожитку №3, кімната 2-А. Записатися на консультацію чи звертатися із питань співпраці можна за тел. 050 404 02 64 (Мишко Н.М.).