В університеті відбулася настановча конференція з Виробничої педагогічної практики у ЗФПО для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

20 вересня 2024 року з використанням сервісу відеозв’язку Zoom на кафедрі теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін факультету фізичного виховання і спорту відбулася настановча конференція з Виробничої педагогічної практики у закладах фахової передвищої освіти для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура), яка є невід’ємною складовою процесу підготовки майбутніх фахівців фізичної культури.

Виробнича педагогічна практика у закладах фахової передвищої освіти дає змогу втілити набуті студентами знання, вміння та навички для опрацювання теоретичних і практичних питань під час підготовки та здійснення викладацької діяльності у закладах фахової передвищої освіти.

Здобувачі вищої освіти ознайомилися з робочою програмою, методичними рекомендаціями, завданнями практики, звітною документацією.

Бажаємо успіхів здобувачам вищої освіти на шляху професійного становлення!