Участь викладачів факультету фізичного виховання у науково-практичної студії «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства»

Викладач факультету фізичного виховання Оксана Даниско взяла участь у роботі науково-практичної студії «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства» в рамках освітнього проєкту «Університет без стін – можливості без меж» за ініціативи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології. Захід відбувся у дистанційному режимі на платформі Zoom. У межах роботи науково-практичної студії було проведено авторський майстер-клас «Методичні засади застосування інноваційних технологій навчання в закладах освіти» (автори: доц. О. В. Дубініна, доц. Т. І. Бурлаєнко). Під час майстер-класу було представлено особливості та перспективи упровадження дуальної форми навчання в Україні, прийоми налагодження педагогічної взаємодії, практичні аспекти використання новітніх освітніх методів та прийомів (веб-сьорфінг; діамант ціностей; кінокоучінг; критерійний покер тощо) з розвитку життєво та професійно необхідних умінь і навичок студентської молоді.