Підвищення кваліфікації викладачів факультету фізичного виховання

Доцент кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Євгенія Шостак успішно опановує програми, орієнтовані на підвищення кваліфікації молодого науковця.
Так, дослідниця взяла участь у роботі семінару-практикуму «Створення інклюзивно-освітнього середовища для реалізації концептуальних засад Нової української школи», що відбувся на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. Під час роботи семінару науковиця дізналася про специфіку інклюзивно-освітнього середовища, його структурну компоненти, ефективні шляхи формування інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами.

Також Євгенія Шостак взяла участь у «Антикризовому національному онлайн-EdCamp 2020: школа зараз і у “світі після”».

Програма курсу будувалася за напрямами: інноваційність, навчання впродовж життя, використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі.
Здобуті знання та навички використовуються в освітньому процесі, що в умовах карантину відбувається з використанням дистанційних технологій.