Дистанційні форми роботи викладача факультету фізичного виховання Сергія Синиці

Поєднання онлайн-навчання студентів факультету фізичного виховання з майстер-класом для дівчат СК «Ритм-ПНПУ» проводить викладач кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Сергій Синиця.Сергій Синиця регулярно проводе окрім лекційних занять за розкладом також практичні заняття зі студентами та магістратури з дисципліни «Сучасні фітнес-технології». Вивчаючи такі модулі, як аеробний фітнес, силовий та ментальний  фітнес Сергій Васильович вирішив доєднати до дистанційного навчання і дівчат зі спортивного клубу «Ритм-ПНПУ», де він є керівником гуртка. Дівчата СК «Ритм-ПНПУ» тренуються в секції черліденгу нашого університету на спортивній базі факультету фізичного виховання.

«Так як зараз, в умовах карантину, практичні тренування призупинено, дівчатам, які відвідують секцію, було корисно згадати та вдосконалити свої не тільки уміння та навики, а й знання з теоретичної підготовки, готуючись до нових спортивних здобутків у майбутньому»,  – говорить Сергій Синиця.