Короленківці – переможці та призери Всеукраїнських змагань «Миколаївська миля — 1609»

5 травня 2021 р. у Миколаєві у парку «Перемога» відбулися Всеукраїнські змагання з бігу на дистанцію у 1609 метрів – довжина сухопутної милі, у яких брали участь спортсмени з Київської, Херсонської, Одеської, Полтавської та Миколаївської областей.
«Миколаївська миля» вже 42-й раз приймала легкоатлетів з різних регіонів України. Студенти факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка взяли участь у Всеукраїнських змаганнях.
Руслан Калякін виграв свою дистанцію серед юніорів U20, подолавши її за 4:34,2.
«Срібло» серед юніорок завоювала Валерія Кравченко. Вона фінішувала з часом 5:22,3.
Змагання проводяться з метою розвитку, пропаганди та популяризації легкої атлетики в Україні, активного залучення різних груп населення до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, пропаганди здорового способу життя, формування збірної команди, підвищення якості роботи з підготовки спортивних резервів України, розвитку олімпійського руху в Україні.