Студентка факультету фізичного виховання Валерія Дмитренко – Майстер спорту України з гімнастики художньої

Колектив факультету фізичного виховання щиро вітає магістрантку спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Валерію Дмитренко та її тренера Наталію Леонідівну Круглікову з присвоєнням звання Майстра спорту України з художньої гімнастики. Валерія навчається на факультеті з 2016 року. Упродовж навчання на факультеті фізичного виховання вона розвивала свою спортивну кар’єру, невпинно тренувалася та готувалася до відповідальних змагань. Валерія є багатократною чемпіонкою Полтавської області. У 2016 році взяла участь у міжнародних змаганнях в Греції, де завоювала 4 золоті медалі, у 2020 р. – стала бронзовою призеркою чемпіонату України по Спартаку в індивідуальній програмі та чемпіонкою в групових вправах. 2021 рік для неї став вирішальним. На чемпіонаті України у м. Ужгороді Валерія виконала норматив Майстра спорту України з художньої гімнастики. На бакалавраті Валерія здобувала освіту за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт. Нині успішно працює тренером з художньої гімнастики, тренує дітей початкового і базового рівнів, з успіхом проводить заняття для дорослих з розвитку гнучкості та пластичності.

Дмитренко Валерія є безперечним прикладом наполегливості, цілеспрямованості та відданості обраному виду спорту. Колектив факультету фізичного виховання пишається спортивними здобутками студентки і бажає подальших перемог, спортивного і професійного кар’єрного зростання!