Відбувся День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання
22 грудня 2020 р. на факультеті фізичного виховання відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч з абітурієнтами. У засіданні взяли участь представники закладів освіти м. Полтава, Полтавської, Дніпропетровської, Харківської областей, Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка, Кам`янського коледжу фізичного виховання, студенти-випускники бакалаврату, які виявили зацікавленість спеціальностями, пропонованими на факультеті за освітніми рівнями вищої освіти бакалавр та магістр.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/Screenshot_для-новини2-1024x573.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/Screenshot_для-новини-1-1-1024x502.jpg)
Декан факультету фізичного виховання професор Павло Хоменко розповів про історію факультету, матеріальну базу, відомих випускників, зацікавив учасників відео-конференції особливостями вступної кампанії 2020-2021 років.
Відповідальний секретар приймальної комісії Олексій Хорольський розповів про особливості вступу на магістерський рівень, зокрема про реєстрацію та складання єдиного вступного екзамену з іноземної мови для вступу.
В ході зустрічі потенційними абітурієнтами було отримано відповіді на складні питання про особливості вступу, вартість навчання у 2021 році, особливості спортивного та мистецького життя факультету, специфіку складання конкурсу фізичних здібностей та ін.
Зустріч з абітурієнтами пройшла продуктивно, в тісному діалозі з викладачами, студентським активом та потенційними студентами.