Викладачі факультету підвищують кваліфікацію з використання інструментів електронного навчання

Із метою ознайомлення з перевагами та основними інструментами змішаного навчання доцент кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Оксана Даниско успішно завершила онлайн-курс «Використання сервісу Genially в електронному навчанні».

Програма передбачала вивчення можливостей та функцій використання інтерактивних презентацій, плакатів, інфографіки, віртуальних підручників, дидактичних електронних ігор, вправ, вікторин в організації навчального процесу в режимах реального часу та асинхронно. Платформа Genially – універсальний інструмент для створення різноманітних видів дидактичних ресурсів, використання яких дозволяє мотивувати і зацікавлювати студентів, ефективно та інноваційно організувати освітній процес викладачам.
Електронні ресурси, створені під час навчання, успішно впроваджуються в процес професійної підготовки студентів факультету фізичного виховання.