Студентка факультету фізичного виховання Анастасія Буневич – срібна призерка Чемпіонату України з художньої гімнастики

З 30 жовтня по 5 листопада 2020 р. в Ужгороді відбувався Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» із художньої гімнастики. На Чемпіонаті України в Ужгороді студентка факультету фізичного виховання ПНПУ імені В. Г. Короленка Анастасія Буневич виборала дві срібні нагороди.
Студентка нашого університету стала переможницею у вправах зі стрічкою та з м’ячем і двічі піднялася на другу сходинку п’єдесталу. Готувала спортсменку до змагань тренер Наталія Круглікова.

Спортсменка відзначає дуже серйозну підготовку організаторів до чемпіонату: «Ситуація в країні не вплинула на бездоганну організацію заходу. На жаль, змагання проходили без глядачів. Але ми щохвилини відчували підтримку».

Вітаємо Анастасію та її тренера зі здобутими результатами та бажаємо не зупинятися на досягнутому.