ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ – СЕРЕД АВТОРІВ КОЛЕКТИВНОЇ МОНОГРАФІЇ «ЕКСТРЕННЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ»

Викладачі факультету фізичного виховання Оксана Даниско, Оксана  Корносенко та Ірина Тараненко долучилися до когорти науковців і взяли участь у написанні колективної монографії «Екстрене дистанційне навчання в Україні». Автори висвітлили практичний досвід реалізації професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури (спеціальність 014.11. Середня освіта (Фізична культура) та тренерів з виду спорту (спеціальність 017 Фізична культура і спорт) засобами дистанційних технологій у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка під час загальнонаціонального карантину. Як засвідчує практичний досвід науковців, урахування можливостей та викликів, сильних та слабких сторін організації віддаленого навчання за допомогою дистанційних технологій дозволяє забезпечити реалізацію освітнього процесу, працювати та спілкуватися в умовах соціального дистанціювання за відсутності очної взаємодії.

Електронна версія видання доступна за посиланням: http://dl.khadi.kharkov.ua/mod/resource/view.php?id=49421