Вітаємо Юлію Зайцеву з успішним закінченням онлайн–курсу «Нова фізична культура»

Викладач факультету фізичного виховання, кафедри теоретико–методичних основ викладання спортивних дисциплін Зайцева Юлія Вікторівна пройшла онлайн–курс «Нова фізична культура», який складався з трьох модулів:

Модуль 1. Вчитель–лідер і якісна комунікація з дітьми та батьками. На якому розібрали, чому спорт – це комунікація та на що потрібно звертати увагу під час уроку; поговорили про політику захисту дітей та оптимізацію часу та самовдосконалення.

Модуль 2. Інтеграція фізичної культури до процесу викладання інших шкільних предметів. Цей модуль включав теми, які розкривали питання впливу фізичної культури на академічну успішність учнів; використання елементів фізичної культури на інших предметах; цілей сталого розвитку та питання відкритої фанатської культури.

Модуль 3. Інклюзія фізичної культури. Його метою було ознайомлення з цільовими групами інклюзивної педагогіки, прогресії для успіху, формами інклюзивної взаємодії.
Окрім того ознайомились з технікою кроків S-T-E-P-S та методом «Футбол Три».