У Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка триває підготовка спортсменів-черлідерів до чемпіонату Європи

На факультеті фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка у період з 20 по 27 лютого 2023 року відбуваються спортивні збори спортсменів-черлідерів. Активна підготовка збірної команди з черілденгу проводиться з метою подальшої участі у Чемпіонаті Європи, який проходитиме з 27 червня по 3 липня у місті Верона, Італія.

Підготовку Полтавської команди здійснюють Сергій Синиця доцент кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, президент Полтавської обласної федерації з черліденгу; Анастасія Шендрик майстер спорту України, тренер Полтавської ДЮСШ №4, випускниця факультету фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка; Олександр Ушаков майстер спорту міжнародного класу України з черліденгу, срібний призер чемпіонату світу, чемпіон Європи з черліденгу, відомий хореограф-постановник, учасник танцювальних проєктів «Шанс», «Танцюють всі».

Полтавську область на чемпіонаті  Європи представлятимуть студентки факультету фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка: Олександра Олексюк, Наталія Новкова, Софія Гордієнко, Анастасія Пронь, Владислава Кравченко, Яна Бакаляр, Дар’я Вовчик.

Бажаємо спортсменкам плідної роботи для гідного представлення України на міжнародній спортивній арені, а тренерам – творчого натхнення й успішної реалізації поставлених цілей.