Викладачі факультету фізичного виховання – учасники семінару з інформаційної гігієни

20 березня 2022 року професор кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури О. Корносенко, доцент кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Т. Денисовець  та доцент кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури О. Даниско долучилися до відкритої лекції «Інформаційна гігієна під час війни». Захід, що відбувся на платформі Національного центру “Мала академія наук України” за сприяння відділу позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, об’єднав більше 200 освітян з різних куточків України.

Головна мета лекції – познайомити учасників з такими поняттями як: інформаційна гігієна, пропаганда, фейки, фактчекінг, допомогти зрозуміти, як ЗМІ, за допомогою неправдивої інформації, здійснюють вплив на кожного з нас. Учасники заходу дізналися як фільтрувати інформацію та протидіяти фейкам; як відрізнити надійний чат від того, що щойно створений з метою поширення неправдивої інформації; як захистити персональні дані від зловмисників; як споживати інформацію безпечно та навчати цього інших.