Студентка факультету фізичного виховання Анастасія Буневич – срібна призерка Чемпіонату України з художньої гімнастики
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/Буневич-Анастасия.jpg)
З 30 жовтня по 5 листопада 2020 р. в Ужгороді відбувався Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» із художньої гімнастики. На Чемпіонаті України в Ужгороді студентка факультету фізичного виховання ПНПУ імені В. Г. Короленка Анастасія Буневич виборала дві срібні нагороди.
Студентка нашого університету стала переможницею у вправах зі стрічкою та з м’ячем і двічі піднялася на другу сходинку п’єдесталу. Готувала спортсменку до змагань тренер Наталія Круглікова.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/Буневич-Лента.jpg)
Спортсменка відзначає дуже серйозну підготовку організаторів до чемпіонату: «Ситуація в країні не вплинула на бездоганну організацію заходу. На жаль, змагання проходили без глядачів. Але ми щохвилини відчували підтримку».
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/Буневич-Анастасия-диплом.jpg)
Вітаємо Анастасію та її тренера зі здобутими результатами та бажаємо не зупинятися на досягнутому.