Студентка факультету фізичного виховання Вікторія Мунтян – майстер спорту України
Студентка першого курсу, групи ФВ-12 факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Вікторія Мунтян отримала звання майстра спорту України.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/Мунтян-Вікторія-Майстер-спорту-1024x768.jpg)
Наказом Міністерства молоді та спорту України від 21.10.2020 № 2169 Вікторії присвоєно звання майстра спорту України з веслування на байдарках і каное.
Адміністрація університету, професорсько-викладацький колектив факультету фізичного виховання разом зі студентами вітають Вікторію та її тренера Сергія Хоменка (випускника факультету фізичного виховання) з вагомим здобутком, бажають перемог у спорті та успіхів у навчанні.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/Мунтян-Вікторія-та-тренер.jpg)