Студентка факультету фізичного виховання Вікторія Мунтян – майстер спорту України

Студентка першого курсу, групи ФВ-12 факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Вікторія Мунтян отримала звання майстра спорту України.

Наказом Міністерства молоді та спорту України від 21.10.2020 № 2169 Вікторії присвоєно звання майстра спорту України з веслування на байдарках і каное.

Адміністрація університету, професорсько-викладацький колектив факультету фізичного виховання разом зі студентами вітають Вікторію та її тренера Сергія Хоменка (випускника факультету фізичного виховання) з вагомим здобутком, бажають перемог у спорті та успіхів у навчанні.