На факультеті фізичного виховання відбувся навчально-методичний семінар для інструкторів з фізичної культури та плавання дитячих закладів оздоровлення та відпочинку
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/Новина-семінар.jpg)
18 травня 2021 р. кафедрою теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури організовано навчально-методичний семінар для інструкторів з фізичної культури та плавання дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області. Інформаційну підтримку надали Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Комунальна установа «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/новина-семінар-2.png)
Співорганізаторами семінару виступив Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» під керівництвом директорки Калаптуровської Людмили Миколаївни. Організація надала майбутнім інструкторам літературу методичного характеру, яка стане в нагоді при організації і проведенні масових заходів у таборах відпочинку.
Інструктор з медичної та домедичної допомоги Комунальної установи «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медичних катастроф Полтавської обласної ради» Вітвіцька Інесса Олегівна провела мастер-клас з надання першої медичної та домедичної допомоги. Студенти отримали актуальну інформацію щодо причин, наслідків, попередження нещасних випадків під час рухової активності, а також практичні навички щодо надання допомоги.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/новина-семінар-3.jpg)
Важливими професійними обов’язками фахівців фізичної культури є організація масових фізкультурно-оздоровчих заходів на воді. Береговий робітник Бичков Павло Миколайович та фельдшер Курилко Ірина Георгіївна Комунальної установи «Рятувально-водолазної служби» Полтавської обласної ради провели інструктаж студентів з техніки безпеки, ознайомили з умовами організації роботи інструкторів з плавання.
Семінар відбувся у позитивній атмосфері, студенти активно брали участь в обговоренні проблемних питань та відпрацюванні рухових навичок. По завершенню семінару вони отримали сертифікати інструктора з плавання і фізичної культури, що дозволяє провадити організаційну діяльність у літніх оздоровчих таборах.