На факультеті фізичного виховання відбувся “круглий стіл” «Профілактика венеричних захворювань ВІЛ/СНІД»

1 грудня кафедрою медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання проведено засідання круглого столу на тему «Профілактика венеричних захворювань. ВІЛ/СНІД», присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.
Учасниками заходу апробовано науково-дослідну роботу учениці 10 класу ліцею №6 «Лідер» Полтавської міської ради, вихованки гуртка «Біологічні дослідження» Центру позашкільної освіти Клестової Євгенії на тему «Статеве виховання підлітків – важлива умова формування повноцінної особистості».

Проведений захід реалізовано в межах співпраці з директором ліцею №6 «Лідер» Полтавської міської ради Дяченко Світланою Володимирівною та директором Центру позашкільної освіти Семенякою Ларисою Василівною, які є стейкхолдерами освітньої програми «Середня освіта (Фізична культура)».