Доцентка кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Тамара Денисовець пройшла науково-педагогічне стажування «Теорія і практика науково-педагогічних підходів в освіті»

З 28.02.2022 по 28.03.2022 року доцент кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Тамара Михайлівна Денисовець успішно пройшла науково-педагогічне стажування на тему: «Теорія і практика науково-педагогічних підходів в освіті» за програмою підвищення кваліфікації International Science Group та ISMA University of Applied Sciences (Riga, Latvia).

Програма стажування науково-педагогічних працівників (6 кредитів ECTS – 180 академічних годин) охопила такі актуальні на сьогоднішній день для освітян теми, як «Сучасні методи викладання в закладах вищої освіти», «Міжкультурна комунікація у європейському просторі вищої освіти», «Процес здійснення якісних та перспективних досліджень у вищій школі».

Проходження стажування відбувалося в дистанційній формі.