На базі факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка тимчасово працює комунальний заклад «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки»

Адміністрація, персонал і частина матеріально-технічного забезпечення комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки» на час воєнного стану розміщується та працює на базі факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.
Постійно відбувається тісна співпраця закладів освіти з організації спортивно-масової роботи, науково-методичного забезпечення освітнього процесу. Координують роботу ректорка університету Марини Гриньова і директор коледжу Ігор Анушкевич при постійній підтримці начальниці Управління молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Марини Трохименко. Персонал коледжу поселили в гуртожитки університету, їдальня забезпечує якісне та збалансоване харчування на безоплатній основі.
Для адміністрації комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки» розгорнули елементи критичної інфраструктури: резервні сервери для забезпечення електронного документообігу, навчально-методичних матеріалів, забезпечення освітнього процесу, роботи вебресурсів тощо.

У межах співпраці навчальних закладів заплановано проведення низки заходів у дистанційному та змішаному режимах, зокрема залучення фахівців до роботи VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, спорту та здоров’я людини».