Викладачі факультету фізичного виховання долучилися до обговорення програм академічної мобільності в умовах дії правового режиму воєнного стану

Доцентка кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Оксана Даниско долучилася до онлайн вебінару «Особливості виконання проєктів з мобільності під час війни та додаткові можливості підтримки працівників та студентів університетів» на платформі Zoom.

Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Erasmus Student Network Ukraine Організатори та спікери представили можливості гнучкості впровадження проєктів з Міжнародної академічної мобільності для  підтримки працівників та студентів закладів вищої освіти України.

Представники закладів вищої освіти дізналися про алгоритми дій пошуку відповідних програм, їх види та переваги, отримали доступ до корисних ресурсів для пошуку партнерів та можливостей безпечної евакуації, адже війна і горе у нас одні, відтак боротьба має об’єднувати освітян для співпраці та взаємодії.