Студент факультету фізичного виховання Логунов Владислав срібний призер чемпіонату України з пляжного гандболу

У місті Скадовськ завершився чемпіонат України з пляжного гандболу серед чоловічих команд. В чемпіонаті приймав участь студент факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету Владислав Логунов. Владислав грав за команду «Харлазар – 1».

Команди були поділені на дві групи.

Група А: Волинська область, Харлазар -2 (Харків), СумДУ (Суми), Кіровоградська область.
Група Б: Одеська область, Харлазар – 1 (Харків), Вінницька область.
В груповому етапі команда Владиславаздобула перемогу у Вінницької області 2:0 та програла Одеській 2:1. Потім команда  «Харлазар – 1» грала у  чвертьфіналі проти СумДУ (Суми) та здобула впевнену перемогу2:0 та у  полуфіналі зустрілись проти Кіровограласької області  і знову перемога  2:0. У фіналі поступилися команді з Одеської області 2:0. Колектив університету вітає Владислава та його команду із високим досягненням і бажає подальших успіхів.