На факультеті фізичного виховання відбувся онлайн-вебінар «Дотримання академічної доброчесності»

3 листопада 2022 р. кафедра теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін провела методичний онлайн-вебінар «Дотримання академічної доброчесності».
На вебінарі доповіді представили науково-педагогічні працівники кафедри: Олена Момот, яка є членом комісії з академічної доброчесності Університету, Юлія Зайцева, Ірина Тараненко. До участі у заході запросили стейкголдерів освітніх програм «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти: директора Полтавського спортивного ліцею Полтавської обласної ради Олега Сича, директорку Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області Ларису Семеняку, директорку ліцею № 6 «Лідер» Полтавської міської ради Світлану Дяченко, директорку Карлівського ліцею імені Ніни Герасименко Ірину Рогодченко і викладачів кафедри фізичного виховання, спорту та здоров`я людини Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

На заході розглянули проблеми дотримання академічної доброчесності, зумовлені стрімким розвитком інформаційних технологій, можливостями вільного доступу до інтернет-ресурсів, певною некомпетентністю здобувачів у використанні продуктів інтелектуальної власності.
Відповідно до окреслених проблем на вебінарі розглянули такі питання: академічна доброчесність під час написання наукових робіт, прояви академічної недоброчесності та методи приховування плагіату, джерелознавчі аспекти як необхідна умова дотримання академічної доброчесності, роль оцінювання у формуванні академічно доброчесного середовища та ін.

Тематика вебінару викликала зацікавлення у присутніх здобувачів і науково-педагогічних працівників. Захід відбувся в атмосфері співпраці, здобувачі активно ставили запитання, брали участь в обговоренні.