Співпраця Полтавського педагогічного і Сенчанської об’єднаної територіальної громади
25 січня 2024 р. з нагоди Дня Соборності України факультет фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка організував спортивне свято. На товариську зустріч з мініфутболу та волейболу університетська спільнота запросила представників Сенчанської територіальної громади. Спортивні заходи відбулися у межах реалізації меморандуму про співпрацю.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/foto-1-sp-scaled.jpg)
Команда Сенчанської територіальної громади складалася із 20 учасників (більшість з яких – випускники нашого університету), а очолила її голова Наталія Сліпухова. Команду педагогічного університету представляв професорсько-викладацький склад. Так, капітаном футбольної команди був проректор з наукової роботи професор Василь Фазан, а капітаном волейбольної команди – декан факультету фізичного виховання та спорту професор Павло Хоменко.
На святкове дійство завітали почесні гості: ректорка ПНПУ імені В. Г. Короленка професорка Марина Гриньова, голова Сенчанської територіальної громади Наталія Сліпухова, заступниця голови Тетяна Гайдамака, голова Ради з організації виховної діяльності Людмила Гомля, студентське самоврядування університету.
Спортивний захід відбувсяв під гаслом:
Ми всі – одна сім’я,
Єдина ми родина,
Мільйони різних «Я»,
А разом –Україна!
Ректорка Марина Гриньова урочисто відкрила спортивне дійство та побажала усім учасникам волі до перемоги: «Нехай любов до рідного краю об’єднує нас, допомагає йти до перемоги та процвітання незалежної демократичної могутньої України! Добробуту та миру нам, спортивного запалу та Перемоги!»
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/foto-2-sp-scaled.jpg)
Голова Сенчанської територіальної громади Наталія Сліпухова привітала учасників спортивних змагань і їхніх вболівальників, на знак вдячності за теплий прийом та гостинність подарувала господарям коровай.
Чудовим дарунком для всіх учасників заходу стали виступи кращих спортсменів факультету: команди «Ритм ПНПУ» та соло від майстрині спорту з черліденгу Наталії Новкової. Музичним дарунком була чудова українська пісня від володаря гран-прі співочого конкурсу «З любов’ю до тебе, моя Україно» Дмитра Сироти.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/foto-4-sp-scaled.jpg)
Після святкової частини заходу відбулися товариські зустрічі з мініфутболу та волейболу. У запеклій грі з мініфутболу перемогу здобула Сенчанська об’єднана територіальна громада і була нагороджена кубком та цінними подарунками, а у волейболі впевнену перемогу здобула команда професорсько-викладацького складу на чолі з деканом факультету Павлом Хоменком.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/foto-5-sp-scaled.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/foto-6-sp.jpg)
Велика вдячність нашим гостям за плідну зустріч, запеклу спортивну гру, яскраві моменти, отримані позитивні емоції та гарний настрій! Дякуємо збройним силам України за можливість працювати і проводити змагання!