Студентка факультету фізичного виховання та спорту Анастасія Фалько – чемпіонка Полтавської області з тхеквондо
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Фалько-фото-2-1-722x1024.jpg)
10 грудня 2022 р. у Полтаві відбувся чемпіонат області з тхеквондо. Змагання проходили на базі КЗ «ПДЮСШ» м. Полтава. У чемпіонаті Полтавської області брали участь молодші юнаки, діти, кадети, юніори та дорослі. Студентка факультету фізичного виховання та спорту Анастасія Фалько (група ФК-35) виборола перше місце в розділі пумсе та отримала кубок «Кращий суддя змагань». Анастасія підкреслила: «Незважаючи на дві повітряні тривоги та вимкнення світла, чемпіонат відбувся і діти отримали нагороди! Нас не здолати!».
Підготував спортсменку до змагань випускник ПНПУ імені В. Г. Короленка, заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України Юрій Шавиро.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Фалько-фото-1.jpg)
Колектив Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка вітає спортсменку та її тренера і бажає не зупинятись на досягнутому.