Факультет фізичного виховання та спорту провів спортивні руханки для волонтерської організації БУР (Будуємо Україну Разом)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/ruhanka-kornosynko-foto-1.jpg)
Упродовж двох тижнів науково-педагогічні працівники факультету фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка проводили спортивні руханки для волонтерської організації БУР (Будуємо Україну Разом).
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/ruhanka-novik-foto-2-1536x1152-1024x768.jpg)
Так, професорка Оксана Корносенко провела аеробічну гімнастику, доцент Сергій Синиця і студентка третього курсу Анастасія Пронь – ритмічну гімнастикою під музичний супровід, доцент Сергій Новік – ранкову спотривну руханку з елементами футболу, доцентка Олена Согоконь – ранкову руханку під назвою «Руханка для справжніх українських козаків та козачок». Комплекси вправ у руханках включали як загально розвивальні вправи, так і танцювальні рухи під музичний супровід.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/ruhanka-novik-foto-3-1536x1152-1024x768.jpg)
Родзинкою руханки з Оленою Согоконь став TikTok для справжніх українських козаків та козачок під музичний трек «Яка ти козачка, який ти козак». Всі об’єдналися у велике коло і виконували фізичні вправи. Такі активності – підтвердження згуртованості, об’єднаності, незламності української молоді.
Позитивний настрій, гарне самопочуття, бадьорість супроводжували волонтерів і налаштовували на продуктивний день. Нагадуємо, важливо розпочинати свій день з руханки. Вона не тільки дарує гарний настрій, але й покращує самопочуття, привчає до здорового способу життя, організовує та дисциплінує на виконання всіх важливих справ!
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/4-2-1024x768.jpg)