ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-15_08-55-20-088.jpg)
14 грудня 2022 року відбувся традиційний конкурс патріотичної пісні “З любов’ю до тебе, моя Україно!” Студенти факультету фізичного виховання та спорту Дмитро Сирота та Олександр Вітров радо долучилися до вокальних змагань.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-15_08-55-19-967.jpg)
За рішенням поважного журі дипломом ІІ ступеня відзначено студента І курсу групи ФВ-13 – Дмитра Сироту та дипломом учасника конкурсу нагороджено студента І курсу групи ФВ-12 – Олександра Вітрова.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-15_08-55-30-218-768x1024.jpg)
Щиро вітаємо учасників та їх наставницю – заступницю декана з виховної роботи на факультеті фізичного виховання та спорту –Олену Согоконь й бажаємо нових перемог, натхнення та майбутніх творчих звершень!!!