Студентка факультету фізичного виховання та спорту Софія Бондаренко – срібна призерка зимового чемпіонату України з триатлону

27–29 січня 2024 р. у Львові відбулися змагання зимового чемпіонату України з триатлону (акватлону). Студентка факультету фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Софія Бондаренко у наполегливій боротьбі посіла ІІ місце серед юніорок.

Наша спортсменка змагалась у такій категорії з триатлону (акватлону): 800 метрів плавання та 5 кілометрів бігу.

Софія розповідає про чемпіонат: «На змаганнях була гідна конкуренція і запекла боротьба. Я здобула перевагу у плаванні 22 с, але програла в бігу 1хв 3 с, у результаті поступилася перемогою майстру спорту львів’янці Єві Сороці».

Колектив Полтавського педагогічного вітає спортсменку та її тренера Павла Калініченко зі сріблом. Бажаємо нових перемог!