Команда викладачів ПНПУ – срібна призерка міжгалузевого турніру з мініфутболу

1–12 лютого 2020 р. на базі факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся міжгалузевий турнір з мініфутболу на призи КМЗ «ПМЗ-ЦФЗН» «Спорт для всіх». У турнірі взяли участь чотири команди: збірна вчителів Полтави, збірна військовослужбовців Полтави, викладачі ПНПУ імені В. Г. Короленка та викладачі Полтавської державної аграрної академії. Змагання проходили за офіційними правилами гри у мініфутбол, за коловою системою.
Команда викладачів ПНПУ імені В. Г. Короленка здобула перемогу у двох матчах та в наполегливій боротьбі поступилася збірній учителів фізичної культури.
Вітаємо нашу команду зі срібними нагородами і бажаємо перемоги у майбутніх турнірах.