Викладачі факультету фізичного виховання та спорту – учасники VIII міжнародної науково-практичної конференції  «Scientific Research as a Mechanism of Effective Human Development»

З 31 січня по 2 лютого 2024 року доцентка кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Світлана Мироненко та доцентка кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дсциплін Євгенія Шостак взяли участь у VIII міжнародної науково-практичної конференції  «Scientific Research as a Mechanism of Effective Human Development», яка відбулась в онлайн формті у м. Софія, Болгарія.

Науково-практична конференція  «Scientific Research as a Mechanism of Effective Human Development», зареєстрована в базі даних науково-технічних заходів України УкрІНТЕІ, схвалено ResearchBib та включено до каталогу міжнародних конференції на офіційному вебсайті Academic Research Index.

Викладачі після успішної участі у міжнародній конференції отримали сертифікати про самоосвіту: 12 годин (0,4 ECTS).