Студенти факультету фізичного виховання та спорту учасники V Міжнародної науково-практичної конференції
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/denysovecz.-kvak-studenty.jpg)
06 – 09 лютого 2024 року Мадрид (Іспанія), студенти факультету фізичного виховання та спорту спеціальності 017 Фізична культура і спорт Вашковська Світлана та Амбарцумян Арам взяли участь у роботіV Міжнародної науково-практичної конференції «Modern technologies and processes of implementation of new methods».
Під керівництвом наукових керівників доцентів кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Тамари Денисовець та Ольги Квак студенти виступили з доповіддю на тему: «Фізіологічні основи стомлення при виконанні фізичних навантажень».
Варто зазначити, що студенти факультету фізичного виховання та спорту систематично беруть участь у конференціях різного рівня, завдяки чому підвищують рівень своїх теоретичних та практичних компетентностей.