Студенти факультету фізичного виховання та спорту учасники V Міжнародної науково-практичної конференції

06 – 09 лютого 2024 року Мадрид (Іспанія), студенти факультету фізичного виховання та спорту спеціальності 017 Фізична культура і спорт Вашковська Світлана та Амбарцумян Арам взяли участь у роботіV Міжнародної науково-практичної конференції «Modern technologies and processes of implementation of new methods».

Під керівництвом наукових керівників доцентів кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Тамари Денисовець та Ольги Квак студенти виступили  з доповіддю на тему: «Фізіологічні основи стомлення при виконанні  фізичних навантажень».

Варто зазначити, що студенти факультету фізичного виховання та спорту систематично беруть участь у конференціях різного рівня, завдяки чому підвищують рівень своїх теоретичних та практичних компетентностей.