ЗМАГАННЯ ЗІ СТРІТБОЛУ НА ФАКУЛЬТЕТІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_11-35-14.jpg)
27 квітня 2024 року на факультеті фізичного виховання та спорту під керівництвом декана Павла Хоменка відбулися змагання зі стрітболу (баскетбол 3х3). Стрітбо́л – командна гра з м’ячем, яка відрізняється від звичайного баскетболу кількістю гравців – їх 3, і зоною гри у половину баскетбольного ігрового поля. Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах. У гру грають 2 команди. Кількість гравців команди може змінюватись. Зазвичай в командах по 3 гравці (класичний стритбол). Відповідальний за проведення змагань був Олександр Донець. Студентське самоврядування факультету активно долучились до проведення змагань.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_11-35-13.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_11-35-44.jpg)
Артем Косенко – спортивний сектор університету поширив інформацію в соціальних сетях, завдяки чому кожна група факультету доєдналася до змагань, суддівство змагань проводив досвідчений тренер з баскетболу Сергій Савенко, ведення протоколів організувала Світлана Важковська (ФК-24) та Надія Гупало (ФК-12).
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_11-35-23.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_11-36-50.jpg)
Після напруженої боротьби місця розподілились таким чином:
- Команда групи ФВ-11;
- Команда групи ФК-45;
- Команда групи ФК-25.
Дівчата факультету : Нігіна Коврігіна (ФВ-51), Світлана Міненкова (ФК-25), Альона Якименко (ФВ-11) також заявились на участь у змаганнях та у запеклій боротьбі поступились командам хлопців.
Змагання пройшли на високому організаційному рівні, команда переможців була нагороджена кубком, а учасники змагань почесними грамотами. До нових зустрічей на факультеті фізичного виховання та спорту!