ДМИТРО СИРОТА – ВОЛОДАР ГРАН-ПРІ  ПАТРІОТИЧНОЇ  ПІСНІ “З ЛЮБОВ’Ю ДО ТЕБЕ, МОЯ УКРАЇНО”

13 грудня 2023 року в Малому актовому залі університету відбувся конкурс патріотичної пісні “З любов’ю до тебе, моя Україно”.  На участь в конкурсі подали заявки близько 20 учасників, серед них був студент 2 курсу (ФВ-23)  факультету фізичного виховання та спорту Дмитро Сирота.

Учасники конкурсу були талановиті, творчі, креативні, а головне мали чудові вокальні здібності.  На заході були представлені пісні українських виконавців про рідну Україну та нашу перемогу. Дмитро Сирота виконав душевну пісню “Синку, мій синку!”, яка припала до серця всім глядачам.

Високоповажне журі оцінили професійне виконання пісні Дмитра, відзначивши його, як кращого співака та нагородили найвищою нагородою конкурсу Гран-прі!

Колектив факультету фізичного виховання та спорту вітає студента Дмитра Сироту з високою нагородою та бажає успіхів у співі та підкорення нових вершин!