Гаранти освітньо-професійних програм факультету фізичного виховання – учасники міжнародного форуму «Забезпечення якості вищої освіти в умовах війни»

24 травня 2022 року гаранти освітніх програм факультету фізичного виховання Оксана Корносенко, Оксана Даниско, Олександр Свєртнєв  долучилися до міжнародного форуму «Забезпечення якості вищої освіти в умовах війни». Під час заходу ректори провідних ЗВО України ознайомили спільноту із діяльністю своїх університетів в аспекті забезпечення якості вищої освіти під час повномасштабного вторгнення РФ.

За програмою виступили представники E4 (ENQA, ESU, EUA, EURASHE), міжнародних мереж забезпечення якості вищої освіти, очільники Комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки. Також під час зустрічі презентовано проєкт Національного плану дій зовнішнього забезпечення якості вищої освіти України на період 2022-2023 рр.

Форум організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні в межах проєкту «Сприяння підходам, заснованим на верховенстві права та правах людини, в системі вищої освіти» та у співпраці з Комітетом ВР з питань освіти, науки та інновацій, Міністерством освіти і науки України.

You may also like...