Геворг Оганезян – володар кубку України з кікбоксінгу ВАКО

З 01.10 по 04.10.2020 року у місті Черкаси проходив Кубок України з кікбоксінгу ВАКО і паралельно всеукраїнський турнір з кікбоксингу ВАКО присвячений Павлу Опанасевичу Орлу (засновник федерації ВАКО).
Студент нашого вузу, факультету фізичного виховання Геворг Оганезян змагався за кубок країни у ваговій категорії 67 кг.

В категорії, де брав участь Геворг було 6 участників. Методом жеребкування, наш спортсмен відразу змагався у півфіналі. Геворг провів три бої та здобув три впевнені перемоги. Суперники були з міста Дніпра, Тернополя та Києва. Як говорить Геворг: «Саме суперник з Києва є першим номером цієї вагової категорії». Колектив Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка вітає спортсмена та його тренера зі здобутим трофеєм.