Тренінг з домедичної допомоги при загрозливих для життя станах
15 квітня 2024 року в рамках тижня факультету фізичного виховання та спорту доцент кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Тамара Денисовець разом із представниками Полтавської обласної організації Червоного Хреста провели дискусійну платформу на тему: «Домедична допомога при загрозливих для життя станах» для студентів факультету фізичного виховання та спорту і студентів першого курсу навчально-наукового інституту спеціальної та інклюзивної освіти.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2.jpg)
Фахівці надали вичерпну інформацію про види кровотеч та різні способи її зупинки, про пошкодження хребта, таза, кінцівок та способи надання першої допомоги, транспортування та іммобілізація, а також надання першої допомоги при зупинці серця. Де досить доступно розповіли ознаки клінічної смерті і використавши фантоми людини, відпрацювали методику непрямого масажу серця та штучну вентиляцію легень методом із «рота в рот» та з «рота в ніс». Кожен студент спробував застосувати цю методику на практиці.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1.jpg)
Наприкінці заняття гості подарували викладачам та студентам корисну друковану продукцію – травматичні пошкодження та перша допомога при них.