Студентка факультету фізичного виховання Сніжана Холодкова срібна призерка кубку України з боксу

28 вересня по 05 жовтня 2020 у м. Харкiв проходив кубок України з боксу серед жінок (жінки-еліта). Студентка 1го курсу, факультету фізичного виховання Холодкова Снiжана приймала участь у цих змаганнях.

Сніжана провела три поєдинки у ваговій категорії 57 кг. У фінальному поєдинку судді за кількістю очок віддали перевагу спортсменці з Харкова.

Зазначимо, що на цьому кубку України одним із членів журі був представник нашого університету, доцент, доктор наук з фізичного виховання і спорту Сергій Кіприч.

Вітаємо нашу спортсменку та її тренера-представника на цих змаганнях Сергія Кіприча зі здобутим результатом та бажаємо не зупинятися на досягнутому.