Спортивна руханка зі студентами факультету фізичного виховання присвячена Європейському тижню спорту

1 жовтня 2020 року на факультеті фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка
під керівництвом завідувача кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Олени Момот відбулася спортивна руханка зі студентами у рамках Європейського тижня спорту.

Європейський тиждень спорту є символом європейської ідеї, об’єднаної Європи, європейської інтеграції у сфері спорту. Він призначений для всіх, незалежно від віку і рівня фізичної підготовки. Чотири основні теми, на яких він фокусується: фізична активність у навчальних закладах, на робочому місці, на відкритих майданчиках, у спортивних клубах і фітнес-центрах. Метою заходу є популяризація здорового способу життя, залучення дітей, молоді і широких верств населення до активного способу життя, фізичної активності, європейської інтеграції.

На завершення учасників було нагороджено олімпійськими призами від відділення НОК України в Полтавській області.