День туризму 2020 на факультеті фізичного виховання
29 вересня 2020 року на факультеті фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбувся традиційний захід з нагоди Всесвітнього дня туризму.
Туристичне свято розпочалося з фітнес-руханки під музичний супровід, яку провела завідувачка кафедри теорії і методики фізичного виховання адаптивної і та масової фізичної культури Оксана Корносенко та майстер-класом від студентської ради факультету фізичного виховання.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/Фітнес-Руханка--1024x768.jpeg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/Руханка-від-студ-ради-1024x472.jpeg)
Студенти першого курсу взяли участь у змаганнях з рухливих ігор. Перемогу виборола збірна команда груп ФК 16-17.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/Нагородження-1-курс-709x1024.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/Корносенко--768x1024.jpeg)
За підтримки всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (де працюють випускники факультету фізичного виховання) були проведені спортивно-туристичні змагання з лазертагу, спрямовані на патріотичне виховання студентської молоді. Команди продемонстрували спритність кмітливість та вміння вибудовувати стратегію гри.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/лазер-таг-День-туризму-фото-1024x576.jpg)
Заключною частиною заходу стала посвята в студенти, яку започаткувала студентська рада факультету фізичного виховання. А також нагородження команд-студентів грамотами за спортивні досягнення у змаганнях.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/Нагородження-1024x768.jpeg)