Команда ПНПУ імені В. Г. Короленка з баскетболу – срібна призерка XIX Універсіади Полтавщини серед чоловіків

З 30 жовтня по 3 листопада 2023 року на базі Полтавського державного медичного університету проводилась XIX Універсіада Полтавщини  з баскетболу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 6 команд вищих закладів освіти м. Полтвави.

Змагання проходили за круговою системою і команда нашого університету в наполегливій боротьбі, показавши професійну гру, командний дух виборола почесне друге місце XIX Універсіади Полтавщини.

Команду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка представляли тренери:  доцент кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Олександр Донець та студентський декан факультету фізичного виховання та спорту Віталій Дзямка.

До складу команди увійшли:

Пугач Владислав, Мандич Денис, Назаренко Денис, Карпенко Денис, Заплава Захар, Косенко Артем, Жаботинський Давид, Трухін Дмитро, Біленко Микита, та Мулюков Роман – студенти факультету фізичного виховання та спорту, Новак Артем – представник факультету комп’ютерних наук: математики фізики та економіки, Борисенко Іван – природничих наук та менеджменту.