Команда ПНПУ імені В. Г. Короленка з баскетболу – срібна призерка XIX Універсіади Полтавщини серед жінок

З 6 по 8 листопада 2023 року на базі Полтавського державного медичного університету проводилась XIX Універсіада Полтавщини  з баскетболу серед жінок. У змаганнях взяли участь 4 команди вищих закладів освіти м. Полтави.

Змагання проходили за круговою системою і команда нашого університету в наполегливій боротьбі, показавши професійну гру, командний дух виборола почесне друге місце XIX Універсіади Полтавщини.

Команду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка представляли тренери:  доцент кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Олександр Донець та студентський декан факультету фізичного виховання та спорту Віталій Дзямка.

До складу нашої команди увійшли:

Паниця Вікторія, Міненкова Світлана, Зікір’я Дар’я, Орел Вікторія, Якименко Альона, Золотоверх Вікторія, Коврігіна Нігіна, Гупало Надія – студентки факультету фізичного виховання та спорту, Фучко Людмила – представниця факультету історії та географії, Чобітько Аліна, Бричка Надія, Дудко Яна, Товстенко Вікторія – природничих наук та менеджменту, Дерій Леся – факультету філології та журналістики.

Колектив Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка вітає спортсменок та їх тренерів і бажаємо в майбутньому здобувати лише перемоги.