На факультеті фізичного виховання та спорту закінчилася Виробнича педагогічна практика у старшій школі здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура)
З 2 жовтня по 10 листопада 2023 року добувачі другого магістерського рівня вищої освіти за спеціальність 014.11 Середня освіта (Фізична культура) проходили Виробничу педагогічну практику у старшій школі.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_1905-scaled.jpg)
Виробнича педагогічна практика у старшій школі була спрямована на створення максимальних умов для підготовки студента до діяльності вчителя, озброєння його комплексом умінь і навичок для творчого здійснення всіх видів навчальної роботи, які передбачені програмою з фізичної культури.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/20230912_084955-scaled.jpg)
У процесі практики відбулася перевірка теоретичної та практичної підготовки студентів до самостійної педагогічної діяльності, створювалися широкі можливості для підвищення професійної майстерності майбутнього фахівця.
Під час виробничої педагогічної практики у старшій школі студенти удосконалювали професійно-педагогічні знання, уміння та навички, необхідні для майбутньої роботи вчителя; застосовували навички та вміння, отримані під час навчання, для проведення різних типів навчальних занять з використанням різноманітних методів, які активізують пізнавальну діяльність учнівської молоді; закріплювали вміння організовувати, планувати і проводити навчально-виховну, фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу з учнівською молоддю.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/¦d¦-tv¦-¦¬¦-tcztv-15-¦¬¦¬tbtv.-2023-ta.-¦-20-51.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231007_121020_051.jpg)
Також розвивали здатність до компетентного прийняття рішень у виробничих ситуаціях; поглибили навички до самостійної науково-дослідницької роботи; сформували вміння вести систематичний облік результатів своєї діяльності, аналізувати й оцінювати хід надбання власного педагогічного досвіду та подальше творче застосування в навчально-виховній роботі.
Студенти задоволені базами практик та педагогічним колективом.
Бажаємо здобувачам успіхів у майбутній професійній діяльності!