На факультеті фізичного виховання та спорту відбувся треніг «Суддівство  у футболі»

16 квітня 2024 року в межах проведення тижня факультету фізичного виховання та спорту, під керівництвом старшого викладача кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання, арбітра з футболу Василя Гогоця, було проведено треніг «Суддівство у футболі» для здобувачів вищої освіти спеціальностей 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт.

Тренінг мав на меті теоретично ознайомити студентів з тонкощами суддівства у футболі та футзалі. Василь Гогоць ознайомив учасників тренінгу з інформацією щодо сучасних вимог до арбітрів із футболу з фізичної й теоретичної підготовки.

Після завершення теоретичної частини усі учасники прийняли участь у практичній частині тренінгу та закріпили свої набуті знання та фахові компетентності в проведенні змагань з футзалу серед факультетів та інститутів університету.