На факультеті фізичного виховання відбулись традиційні змагання з міні-футболу серед студентів першого курсу
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/міні-футбол2-1024x808.jpg)
04-06 жовтня 2022 року у спортивному комплексі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулися традиційні змагання з міні-футболу серед студентів першого курсу факультету фізичного виховання. Змагання проходили у два етапи: спочатку груповий етап (по три команди у групі), та стикові матчі за визначення переможців. У змаганнях взяли участь 6 команд, серед яких команда викладачів ПНПУ імені В. Г. Короленка. Нагадаємо, що команда професорсько-викладацького складу ПНПУ імені В. Г. Короленка традиційно приймає участь у всіх змаганнях з футзалу та міні-футболу.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/міні-футбол3-1024x769.jpg)
Суддівство змагань здійснювали студент факультету фізичного виховання Віталій Дзямка та студент факультету історії та георгафії Микола Лихолобов, секретар змагань студентка факультету фізичного виховання Любов Заколодяжна. Головний арбітр змагань – доцент кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін – Сергій Новік,
У результаті проведених змагань, І місце виборола команда групи ФВ-13, ІІ місце – команда ФК-14, ІІІ місце – команда викладачів ПНПУ імені В. Г. Короленка.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/міні-футбол-4-769x1024.jpg)
Усі учасники були нагородженні грамотами та цінними призами. Нагородження відбулося за підтримки студентської ради Полтавського національного педагогічного університету, яку представляв в. о. голови спортивного сектору Віталій Дзямка.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/міні-футбол5-1024x769.jpg)
У результаті змагань були визначені номінації:
- Кращий воротар – Бишов Владислав (ФВ-13)
- Кращий захисник – Волошко Андрій (ФВ-13)
- Кращий бомбардир – Бойко Антон (ФК-15)
- Краща дівчина – футзалістка – Неманіхіна (ФВ-12).
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Міні-футбол-1-1024x882.jpg)
Всі учасники отримали задоволення від гри та подякували організаторам за можливість цікаво провести свій час!