На факультеті фізичного виховання відбулись традиційні змагання з міні-футболу серед студентів першого курсу

04-06 жовтня 2022 року у спортивному комплексі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулися традиційні змагання з міні-футболу серед студентів першого курсу факультету фізичного виховання. Змагання проходили у два етапи: спочатку груповий етап (по три команди у групі), та стикові матчі за визначення переможців. У змаганнях взяли участь 6 команд, серед яких команда викладачів ПНПУ імені В. Г. Короленка. Нагадаємо, що команда професорсько-викладацького складу ПНПУ імені В. Г. Короленка традиційно приймає участь у всіх змаганнях з футзалу та міні-футболу.

Суддівство змагань здійснювали студент факультету фізичного виховання Віталій Дзямка та студент факультету історії та георгафії Микола Лихолобов, секретар змагань студентка факультету фізичного виховання Любов Заколодяжна. Головний арбітр змагань – доцент кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін – Сергій Новік,

У результаті проведених змагань, І місце виборола команда групи ФВ-13, ІІ місце – команда ФК-14, ІІІ місце – команда викладачів ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Усі учасники були нагородженні грамотами та цінними призами. Нагородження відбулося за підтримки студентської ради Полтавського національного педагогічного університету, яку представляв в. о. голови спортивного сектору Віталій Дзямка.

У результаті змагань були визначені номінації:

• Кращий воротар – Бишов Владислав (ФВ-13)
  • Кращий захисник – Волошко Андрій (ФВ-13)
  • Кращий бомбардир – Бойко Антон (ФК-15)
  • Краща дівчина – футзалістка – Неманіхіна (ФВ-12).

Всі учасники отримали задоволення від гри та подякували організаторам за можливість цікаво провести свій час!