Наукові здобутки викладачів факультету фізичного виховання

Викладачі факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка плідно працюють над збагаченням науково-методичного фонду. Науковці отримали свідоцтва про авторське право на твір.
Так, свідоцтво № 101600 від 04.01.2021 р. на навчально-методичний посібник «Теорія і методика легкої атлетики» отримали доцент кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Олена Момот, доцент кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Євгенія Шостак, старший викладач кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Сергій Новік.
Свідоцтво № 101601 від 04.01.2021 р. на навчальний посібник «Словник основних понять з фізичної культури» отримали доцент кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Олена Согоконь та доцент  кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Олександр Донець.