Студент факультету фізичного виховання та спорту Денис Биков срібний призер чемпіонату України

У місті Львові завершився передолімпійський чемпіонат України з вільної боротьби серед дорослих, Участь приймала команда з Полтавщини. У ваговій категорії 79 кг нашу область представляв полтавець, студент фаекультету фізичного виховання та спорту Денис Биков. Змагання борців вільного стилю проходили два дні. У перший день у нашого спортсмена було 4 сутички, які він впевнено здолав та вийшов у фінал чемпіонату України. У фіналі Денис зустрівся з львів’янином – досвідченим борцем. По закінченню змагань наш спортсмен став віце-чемпіоном України.

Вітаємо Дениса та його тренерів Табакіна Анатолія Івановича та Пономарьова Володимира Віталійовича з добутим результатом.