Участь викладачів факультету фізичного виховання у Всеукраїнському методологічному семінарі «Нормативно-правове та методичне забезпечення освітньої галузі «Фізична культура»

Доцентки кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Валентина Бондаренко та Оксана Даниско взяли участь у Всеукраїнському методологічному семінарі «Нормативно-правове та методичне забезпечення освітньої галузі «Фізична культура», що відбувся 28 липня 2022 року. Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів».

Учасники заходу обговорили оновлення навчальних програм з фізичної культури для учнів 5-9 класів, методичні рекомендації щодо викладання фізичної культури у 2022/2023 навчальному році, особливості календарно-тематичного планування уроків фізичної культури (5 клас, НУШ-Нова українська школа) та організації фізичної культури спеціальних медичних груп закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня.