Викладачі факультету фізичного виховання – учасники круглого столу «Якою бути загальній середній освіті України у 2022 році?»
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/Слайд22-1024x576.jpg)
Доцент кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Оксана Даниско взяла участь у відкритому засіданні Club of Integrated Leadership of Educators (CILE) «Якою бути загальній середній освіті України у 2022 році?».
Під час круглого столу науковці, управлінці та освітяни визначили пріоритети, основні тренди, виклики, ризики та можливості реалізації концепції «Нова українська школа»: особливості трансформації закладів загальної середньої освіти; реалізація навчальних програм НУШ у 5-х класах; новий порядок організації інклюзивного навчання; провідні напрямі професійного розвитку освітян.