Викладачі факультету фізичного виховання – учасники круглого столу «Якою бути загальній середній освіті України у 2022 році?»

Доцент кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Оксана Даниско взяла участь  у відкритому засіданні Club of Integrated Leadership of Educators (CILE) «Якою бути загальній середній освіті України у 2022 році?».

Під час круглого столу науковці, управлінці та освітяни визначили пріоритети, основні тренди, виклики, ризики та можливості реалізації концепції «Нова українська школа»: особливості трансформації закладів загальної середньої освіти; реалізація навчальних програм НУШ у 5-х класах;  новий порядок організації інклюзивного навчання; провідні напрямі професійного розвитку освітян.